28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

GG - GameGuess játék



Írd ide hozzászólásod:

Aryx
Aryx [4142]
Mai elsőre (és ahogy szoktam, telefonról, frissen kelve), holott sosem játszottam vele.

SPOILER
Inkább a dirt rallykkal.
A cockpit az oldalsó visszapillantóval együtt rögtön tudatja velünk, hogy egy rally autóban vagyunk, egy rallykrossz(-szerű?) pályán, a grafika egy fokkal kopottabb, mint az első dirt rallynál, de egész hasonlít rá, így nem sokkal előtte jelenhetett meg. Azt nem is figyeltem, de a fordulatszámmérő ledsor modellje 1:1-ben ugyanaz, mint amit később a dirt rallyknál is használtak.

„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”

Vissza

Fórumszabályzat