A mai elsőre meglett. Anno valamilyen Dome-os nyereményjátékon nyertem meg a telepítő DVD-t és ezt követően végig is játszottam.
Aryx korábbi hsz-ére reflektálva pedig, hát a mai nem az ő játéka.
(Érdekes, hogy a korábbi RTS-múltam miatt nekem pedig épp ezek az elég könnyűek.)"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
