szbszig nem bátor
Akik nagyjából megvannak fejben mint fanok és ezek szerint szintén gyávák
( szándékos provokáció!!
)
Neumark
quervo
esetleg Germi
LM...hát ő már régen disszidált
Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)