„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Labdarúgó Európa-Bajnokság 2024 (Németország)
Érdekes ez a Dominik téma. Szerintem a kapitányság is olyan extra terhet rakott rá amit se kezelni se értelmezni nem tud! Lehet az öltözőben isszák minden szavát. De hogy a pályán messze van egy igazi vezértől az fix! És verjetek agyon, de ezért még lecserélni se lehet ha szar! Ő az etalon. Pedig (tudom durva a hasonlat) de saját minőségében vizsgálva simán pont annyival szarabb most mint Szalai Atis a csúcsához képest!
Sajnos nem sajnos de ez a 14 veretlenség sokunkat bealtatott, pedig a selejtezőben is bőven volt szerencsénk ( Bulgária/Szerbia/Litvánia 0:2es kezdés ) ) és a sors talán most ezt pattintja vissza. Itt a csoportkörben leginkább ez hiányzik/hiányzott, leszámítva azt a bizonyos első félidőt mert azt magyarázni semmivel sem lehet, az úgy volt szar ahogy volt.
Rossi vagy realista volt, vagy csak a terhet akarta levenni a játékosokról, de a torna előtt azt mondta, h benne van a 3 vereség is. Mindenesetre most júniusban nem kicsit kijön az, h ki hol játszik és kinek hány játékperce volt tavasszal és ebben pl mi álltunk a legszarabbul. Hosszabb távon a törvényszerűségek működnek.
A fanok elvárása ( az enyém is ) az elmúlt évek fejlődését látva - mert ez elvitathatatlan - magasra tette a mércét, azaz továbbjutásra számítottunk, , ahogy korábban mondtam,
egy svájc x, skót win és szia.
Ha mindent összekutyulok egy turmixgépbe akkor jó esetben egy x-et fogok kiönteni ebből a skótok ellen...
Dehamégis 3 lesz az a pont, akkor tényleg a matek marad ami aztán a régmúlt időket fogja idézni ( hogyan is lehetne pótselejtezős helyre odaérni ), persze ki nem szarja le, menjünk tovább, és talán ebben az esetben kinőhetnek újra a szárnyak...bár valszeg vmelyik csopelső lenne a kövi.
Szobo
Talán nála lehet leginkább észrevenni, h tavasszal keveset játszott. Mondjuk az már rég rossz lenne, ha egy embertől várnánk a csodát, de pl amikor a Lipcsében tolta az 1-90-eket zsinórban és nem is akárhogyan ( Pool szerződés ugye ), akkor ő döntött el válogatott meccseket pl Izland ellen. Messze van attól a formától úgy fizikailag mint fejben is.
Jól van nem ragozom, csak ez/ezek most kiugrottak belőlem, mert kiba szomorú, mérges vagyok vagy még akármilyen jelzős. Üssük agyon a skótokat majd gyorsba igazoljuk le mondjuk Eukleidészt és akkor már pipa az EB.
Rossi vagy realista volt, vagy csak a terhet akarta levenni a játékosokról, de a torna előtt azt mondta, h benne van a 3 vereség is. Mindenesetre most júniusban nem kicsit kijön az, h ki hol játszik és kinek hány játékperce volt tavasszal és ebben pl mi álltunk a legszarabbul. Hosszabb távon a törvényszerűségek működnek.
A fanok elvárása ( az enyém is ) az elmúlt évek fejlődését látva - mert ez elvitathatatlan - magasra tette a mércét, azaz továbbjutásra számítottunk, , ahogy korábban mondtam,
egy svájc x, skót win és szia.
Ha mindent összekutyulok egy turmixgépbe akkor jó esetben egy x-et fogok kiönteni ebből a skótok ellen...
Dehamégis 3 lesz az a pont, akkor tényleg a matek marad ami aztán a régmúlt időket fogja idézni ( hogyan is lehetne pótselejtezős helyre odaérni ), persze ki nem szarja le, menjünk tovább, és talán ebben az esetben kinőhetnek újra a szárnyak...bár valszeg vmelyik csopelső lenne a kövi.
Szobo
Talán nála lehet leginkább észrevenni, h tavasszal keveset játszott. Mondjuk az már rég rossz lenne, ha egy embertől várnánk a csodát, de pl amikor a Lipcsében tolta az 1-90-eket zsinórban és nem is akárhogyan ( Pool szerződés ugye ), akkor ő döntött el válogatott meccseket pl Izland ellen. Messze van attól a formától úgy fizikailag mint fejben is.
Jól van nem ragozom, csak ez/ezek most kiugrottak belőlem, mert kiba szomorú, mérges vagyok vagy még akármilyen jelzős. Üssük agyon a skótokat majd gyorsba igazoljuk le mondjuk Eukleidészt és akkor már pipa az EB.
Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]