+1
3 ponttal, 2-5-ös gólkülönbséggel nem lehet továbbmenni egy csoportból. Amikor a skót meccs után megláttam a matekot, hogy ennek meg ennek vagy ennek meg ennek vagy ennek meg ennek a variációnak kell bejönnie és mindössze 2%, majd az angol meccs után 13% a számított esély, hogy ne jussunk tovább, nah itt tudtam, hogy akkor ez bukta lesz. A hasonló matekozásokon mindig is elvéreztünk és ez így van rendjén. Játszani kell, jól és akkor nem kell matekozni és 16 másik csapat random eredményeitől függővé tenni a sorsunkat. Viccesek a címek, hogy a portugálok ejtettek ki minket, meg az angolok, a lószart. Mi ejtettük ki saját magunkat. Ettől még a skót meccs vége óriási volt, Csoboth pillanata semmit nem veszít az értékéből, de 3 meccsből egy nagyon megnyomott utolsó 10 perc önmagában kevés egy továbbjutáshoz. Jelenleg, 2016 óta ennyi van ebben a magyar csapatban, csoportkör, max. még egy forduló, de ez is jóval több annál, hogy előtte stablian nem voltunk EB résztvevők évtizedekig. Amúgy, ha nincs a 24 csapatosra bővítés, akkor az előző 2-n ott sem vagyunk és valószínűleg most debütáltunk volna.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"