28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

2 éves vagyok itt a Domeon.HIP-HOP HURÁÁ!!!!!!



Írd ide hozzászólásod:

Aribeth
Aribeth [2767]
Az enyém csak csicskagyász 14 (lesz februárban), read onlyval 17, de egyetlen fórumon sem tartottam ki ennyi ideig, szóval csatlakozok a szokásos lelkendezéshez:

Éljen a dome, és éljenek a hűséges törzstagok.

Vissza

Fórumszabályzat