Bár sajnos egy ideje elengedtem a GG játékot és nem töltögetem, azért a mai képet meglátva nem tudtam megállni, hogy ne csináljak egy elsőzést, annyira alap ez a képkocka (és persze maga a teljes játék is).
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"