A másik, spoileres részhez: az a baj ezekkel a 2K sportjátékokkal, hogy mindegyik 10 éve ugyanúgy néz ki. Korábban azt hittem, csak a WWE ilyen (mert mással nem játszottam), de nem, esküszöm ezeknél nem lehet ránézésre eltalálni az évszámot.
„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”

