28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

GG - GameGuess játék



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
1. Alapmű mindenképp, ahogy persze az első rész is, de nekem a második ezerszer jobban tetszett a változatos helyszínek és a sztori miatt. Az első azért nagyon monoton volt ebből a szempontból és a második rész maxolta ki és valósította meg igazán ezt a koncepciót.

2. Agree, pláne hogy nem is játszom velük. Az első 3 képet skippeltem is, megvárva a hintet, viszont az utolsó tényleg segített és nem láttam direkt szívatást benne.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Aryx
Aryx [4142]
Jaja, ezek a képek már korábban beégtek a retinámba, és ami még jobb, folyamatosan hallom a zenét, ha itt oldalt a screenshotra nézek. Elképesztően szépen volt megrajzolva ez a játék, mindezt 32 évvel ezelőtt...

A másik, spoileres részhez: az a baj ezekkel a 2K sportjátékokkal, hogy mindegyik 10 éve ugyanúgy néz ki. Korábban azt hittem, csak a WWE ilyen (mert mással nem játszottam), de nem, esküszöm ezeknél nem lehet ránézésre eltalálni az évszámot.

„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”

Barthezz
Barthezz [54711]
Bár sajnos egy ideje elengedtem a GG játékot és nem töltögetem, azért a mai képet meglátva nem tudtam megállni, hogy ne csináljak egy elsőzést, annyira alap ez a képkocka (és persze maga a teljes játék is).

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat