Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
GG - GameGuess játék
Érdekes, a maga korában nekem csak az első rész volt meg, a második akkoriban kimaradt. Így is meghatározó élmény, de megértem teljesen, miért mondod, hogy a második rész sokkal jobb. Tényleg minden szempontból, szebb grafika, változatosabb játékmenet, izgalmasabb történet.
1. Alapmű mindenképp, ahogy persze az első rész is, de nekem a második ezerszer jobban tetszett a változatos helyszínek és a sztori miatt. Az első azért nagyon monoton volt ebből a szempontból és a második rész maxolta ki és valósította meg igazán ezt a koncepciót.
2. Agree, pláne hogy nem is játszom velük. Az első 3 képet skippeltem is, megvárva a hintet, viszont az utolsó tényleg segített és nem láttam direkt szívatást benne.

2. Agree, pláne hogy nem is játszom velük. Az első 3 képet skippeltem is, megvárva a hintet, viszont az utolsó tényleg segített és nem láttam direkt szívatást benne.

"évtizedeken át a légkörbe mérget vetettek, ezért lett különösen fontos, hogy értéket teremts"
Jaja, ezek a képek már korábban beégtek a retinámba, és ami még jobb, folyamatosan hallom a zenét, ha itt oldalt a screenshotra nézek. Elképesztően szépen volt megrajzolva ez a játék, mindezt 32 évvel ezelőtt...
A másik, spoileres részhez: az a baj ezekkel a 2K sportjátékokkal, hogy mindegyik 10 éve ugyanúgy néz ki. Korábban azt hittem, csak a WWE ilyen (mert mással nem játszottam), de nem, esküszöm ezeknél nem lehet ránézésre eltalálni az évszámot.
A másik, spoileres részhez: az a baj ezekkel a 2K sportjátékokkal, hogy mindegyik 10 éve ugyanúgy néz ki. Korábban azt hittem, csak a WWE ilyen (mert mással nem játszottam), de nem, esküszöm ezeknél nem lehet ránézésre eltalálni az évszámot.
„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”
Bár sajnos egy ideje elengedtem a GG játékot és nem töltögetem, azért a mai képet meglátva nem tudtam megállni, hogy ne csináljak egy elsőzést, annyira alap ez a képkocka (és persze maga a teljes játék is). 

"évtizedeken át a légkörbe mérget vetettek, ezért lett különösen fontos, hogy értéket teremts"
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Egy hónap múlva ingyenes frissítésként érkezik a The Witcher 3: Wild Hunt - Remastered
- 2. FRISSÍTVE: Már YouTube-on is kint van! - Befutott a Netflixre a Grand Theft Auto VI beígért nagy játékmenet-bemutatója – nem egy nagy küldetést, hanem sok pici jelenetet kaptunk
- 3. Hoppá, az Opening Night Live-on derült ki, hogy készül a Heroes of Might & Magic III Remake!
- 4. A Dying Light 2: Renaissance elhozza azt, aminek a játékot a Techland eredetileg szánta?
- 5. A HoYoverse-től a Nodus Fall bemutatójával nyitott az idei gamescom ONL
Legfrissebb fórumtémák
- 13:14
- Egy hónap múlva ingyenes frissítésként érkezik a The Witcher 3: Wild Hunt - Remastered [hozzászólások] [8]
- 18:40
- Elhunyt... [2782]
- 08:32
- Ki mivel játszik mostanában? [8279]
- 08:03
- A Dying Light 2: Renaissance elhozza azt, aminek a játékot a Techland eredetileg szánta? [hozzászólások] [1]
- 20:43
- Közzétették a Call of Duty: Modern Warfare 4 bétájának hivatalos gépigényét, a bétához nem kell majd CoD HQ [hozzászólások] [1]
- 11:26
- Döbbenetes mértékű pénzt veszített a Take-Two a Grand Theft Auto VI szivárgásai miatt [hozzászólások] [2]
- 15:36
- Helyzetjelentés Extra [3409]
- 23:20
- Először mozgásban a magyar fejlesztésű új 4X űrstratégia, a Legacy of Sol rövid előzetesben mutatta meg magát [hozzászólások] [8]
- 09:49
- Kiszivárgott néhány Grand Theft Auto VI játékmenet-video, a szivárogtató folytatással fenyegeti a Rockstart [hozzászólások] [1]
- 18:55
- Szét*** az ideg [5565]
