Gond van a géppel? Segítünk!
Nyilván meg lehet még próbálni Win10-el, hogy ott mit tapasztalsz. Olyan is lehet, hogy a táp nem képes leadni a névleges teljesítményt, bár nem valószínű. De benne lehet a pakliban. Sajnos a kártyát kipróbálni másik gépben a legtöbb esetben körülményes és nem mindenki számára kivitelezhető. A legjobban azzal jársz, ha mondjuk prohardver fórumon benézel kimondottan a 7900 XT topicba, lehet egyből megmondják mi áll a háttérben. 9 éve nem volt AMD karim, lehet valami egészen specifikus probléma.
Á, totál kivagyok az új gépemtől.
Alig akar rajta elindulni valami. Gyakorlatilag a legtöbb játék lefagy induláskor. Szóval elég frusztráló a helyet. (Néha legszívesebben megfognám a házat, és kib@sznám az ablakon. Direkt ezért vettem, hogy újra tudjak játszani.) Egy csomó mindennel próbálkoztam már (pl. újrarakás, adminként való indítás, energiagazdálkodási lehetőségek megváltoztatása, játék kényszerítése, hogy a rendes videókártyát használja, stb.), de semmi nem működik.
Ma is épp a netet böngésztem lehetséges megoldásokért, amikor beleszaladtam egy olyanba, hogy érdemes lehet megpróbálni letiltani az integrált gpu-t. Kipróbáltam, és csodák csodájára az összes játék indult, ami eddig nem ment, viszont így mindegyik szaggat mint állat. (Az a játék is amúgy, ami eddig jól futott.) De valami brutál módon, kb. diavetítés mindegyik.
Viszont ez már csak jelzi, hogy mi lehet a gond, nem? Szerintetek?
Alig akar rajta elindulni valami. Gyakorlatilag a legtöbb játék lefagy induláskor. Szóval elég frusztráló a helyet. (Néha legszívesebben megfognám a házat, és kib@sznám az ablakon. Direkt ezért vettem, hogy újra tudjak játszani.) Egy csomó mindennel próbálkoztam már (pl. újrarakás, adminként való indítás, energiagazdálkodási lehetőségek megváltoztatása, játék kényszerítése, hogy a rendes videókártyát használja, stb.), de semmi nem működik.
Ma is épp a netet böngésztem lehetséges megoldásokért, amikor beleszaladtam egy olyanba, hogy érdemes lehet megpróbálni letiltani az integrált gpu-t. Kipróbáltam, és csodák csodájára az összes játék indult, ami eddig nem ment, viszont így mindegyik szaggat mint állat. (Az a játék is amúgy, ami eddig jól futott.) De valami brutál módon, kb. diavetítés mindegyik.
Viszont ez már csak jelzi, hogy mi lehet a gond, nem? Szerintetek?
Lacho calad! Drego morn!
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 11:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2571]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
