28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

GG - GameGuess játék



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
Én ma fejtettem vissza és én barom, hogy csak másodikra találtam el.

SPOILER
Megtévesztett a túl közeli kép és ezért a valóban nem létező, teljesen elcseszett 4. részt írtam be elsőre... Ott volt ennyire közeli a kamera. Másodikra persze beírtam a 3-at, pedig azt kellett volna elsőre is. Talán a legjobb C&C epizód volt ez, brutál jó sztorival és az egyetlen C&C játék 3 irányítható féllel. Azóta is várok egy olyan C&C-t, ami kimegy az űrbe a Scrinekkel harcolni. De egy új Red Alert is bármikor jöhetne, igaz, annak a mai világpolitikai történések miatt semmi realitása.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Shadowguard
Shadowguard [4579]
A mai klasszikus, elsőre tudtam... Kér, hogy utána nem folytatták a sorozatot.
SPOILER
Nem, nem folytatták, az ugyanolyan hazugság, mint az, hogy a Terminatornak nem csak két része va.

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Vissza

Fórumszabályzat