SPOILER
Megtévesztett a túl közeli kép és ezért a valóban nem létező, teljesen elcseszett 4. részt írtam be elsőre... Ott volt ennyire közeli a kamera. Másodikra persze beírtam a 3-at, pedig azt kellett volna elsőre is. Talán a legjobb C&C epizód volt ez, brutál jó sztorival és az egyetlen C&C játék 3 irányítható féllel. Azóta is várok egy olyan C&C-t, ami kimegy az űrbe a Scrinekkel harcolni. De egy új Red Alert is bármikor jöhetne, igaz, annak a mai világpolitikai történések miatt semmi realitása.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

