Évekkel ezelőtt láttam a hangoskönyvből készült rajongói animációs filmet és nagyon éltem! Most végre könyv formájában is rávethettem magam. Minden eddiginél nagyobb ork invázió, bődületes pusztítás és titánok!!!
Fölösleges is többet mondanom, ez egy abszolút kötelező kötet minden WH40K rajongó számára!