28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

GG - GameGuess játék



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
A mai megint elsőre. A franchise-ban 100%-ig biztos voltam, de ahhoz, hogy az adott részt sikerült elsőznöm, egy jó megérzés is kellett.

SPOILER
A Commandos 1 kizárható volt a gyengébb grafikája miatt, a 4 pedig nemrég volt feladvány. Így maradt a 2 és a 3, de a 2-ben egyáltalán nem emlékeztem ilyen jelenetre. Egy havas pálya volt ott csak és ott tengeralattjáró szerepelt, nem kisrepülő, így kizárásos alapon a 3. rész maradt.

Amúgy a bukás ellenére a 3. képen is megjelenő és a demo részét is képező vonatos pálya elképesztő fire volt. Kár, hogy erre az egy pályára futotta a kreativitás a készítők részéről, minden más össze lett csapva benne és kvázi egy félkész játékként jött ki a kiadó nyomására. De a vonatos pálya tényleg máig örök emlék maradt.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat