SPOILER
A Commandos 1 kizárható volt a gyengébb grafikája miatt, a 4 pedig nemrég volt feladvány. Így maradt a 2 és a 3, de a 2-ben egyáltalán nem emlékeztem ilyen jelenetre. Egy havas pálya volt ott csak és ott tengeralattjáró szerepelt, nem kisrepülő, így kizárásos alapon a 3. rész maradt.
Amúgy a bukás ellenére a 3. képen is megjelenő és a demo részét is képező vonatos pálya elképesztő fire volt. Kár, hogy erre az egy pályára futotta a kreativitás a készítők részéről, minden más össze lett csapva benne és kvázi egy félkész játékként jött ki a kiadó nyomására. De a vonatos pálya tényleg máig örök emlék maradt.
Amúgy a bukás ellenére a 3. képen is megjelenő és a demo részét is képező vonatos pálya elképesztő fire volt. Kár, hogy erre az egy pályára futotta a kreativitás a készítők részéről, minden más össze lett csapva benne és kvázi egy félkész játékként jött ki a kiadó nyomására. De a vonatos pálya tényleg máig örök emlék maradt.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
