Ebből az első részt írtam is, hogy nem tudom értelmezni
, a másodikhoz azt tudom hozzáfűzni, hogy "gitgud" és akkor nem kell multi, a harmadikhoz meg... Vannak erre specializálódott oldalak és annyira egyébként sem könnyű a játék, hogy fél kézzel tudja játszani valaki
Én az első részről sem voltam hasra esve anno, de gondoltam hátha tanultak a hibákból. Meg egyébként is, hörcsög vagyok, belefér

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...
