28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Code Vein II teszt – Idősíkok, nyílt világ – alaposan átalakult a Bandai Namco klasszikusa [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Shadowguard
Shadowguard [4577]
Beleolvastam kicsit a kommentekbe, a nagy részük a teljesítményen nyünnyög, páran a hiányzó multi miatt és állítólag valami cenzúra is van.
Ebből az első részt írtam is, hogy nem tudom értelmezni , a másodikhoz azt tudom hozzáfűzni, hogy "gitgud" és akkor nem kell multi, a harmadikhoz meg... Vannak erre specializálódott oldalak és annyira egyébként sem könnyű a játék, hogy fél kézzel tudja játszani valaki
Én az első részről sem voltam hasra esve anno, de gondoltam hátha tanultak a hibákból. Meg egyébként is, hörcsög vagyok, belefér

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Peace
Peace [28896]
56% Steam-en? Nem is bánom, hogy Denuvot kapott.

Vissza

Fórumszabályzat