28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Horrorjátékok



Írd ide hozzászólásod:

albundy
albundy [9]
Peeter neked aztán nem semmi izlésed van,
az undying szerintem szar még cheatelve sem volt kedvem végignyomni .512mb rammal is baromi sokat tölt hihetetlen szarok a fegyverk szóval gagyi az egész.
Peeter
Peeter [5697]
Eddig még csak 2 horror(?) játékpot próbáltam:Thing,Undying.
A Thinget mertem játszani,de játszottam végig,mertz nem valami jó.Szar az irányítás,meg ilyen dolgok.Az amúgy se túl félelmetes.
Most pedig az Undyingot nyomom(?).
De erre mit mondjak?:azt hittem össsze szarom magam(komoly)azok a hangok a hátad mögül,sikolyok brhh....Nagyon félelmetes.A ki ujjam amit mondjuk a UT2k3-nál rezzenéstelenül a shiften tartok,itt iszonyatosan reszketve tartottam rajta.Hirtelen mikor elő bukkant egy monszta úgy megijedtem,hogy azt se tudtam mit csináljak:először elkezdtem lövöldözni össze-vissza,majd Esc.És lenyugodtam.
Szóval ez nekem qrva félelmetes.Én legalábbis halálkomolyan összeszartam magam.Pedig még csak nagyon az elején járok....

I don't want you back!!!

Vissza

Fórumszabályzat