28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Elhunyt...



Írd ide hozzászólásod:

Dino
Dino [6086]
Tegnap este a gyerekekkel épp Csoda és Kószát hallgattunk, miközben ránéztem a hírekre, és megdöbbentem: Scherer Péter sincs többé velünk. (A Kuflik rajzfilmekhez is ő adta a hangját.)

Vissza

Fórumszabályzat