28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

MattMatthew
MattMatthew [11916]
Lehet elfogy mire meg akarnád venni...

Man literally too angry to die

subject17
subject17 [7049]
"A Rockstar Games egyébként erre is adott magyarázatot: ezzel is csak azt akarják védeni, hogy bárki akár egy perccel is a tervezett rajt előtt hozzáférjen a játékhoz."

Hát persze, R*, hát persze. Egyébként is rendkívüli hátrányba jutna a játékostársadalom, ha világszerte párszázezer ember egy nappal előbb belekezdhetne a kizárólag singleplayer játékba. (Ami gondolom folyamatos online kapcsolat mellett lesz csak játszható, és lerohad a francba a "tervezett rajt" idején. )

Egyébként mi a faszomat rendeljek elő egy játékon, amit nem voltak még hajlandóak megmutatni tényleges gameplay formájában, és amúgy is kizárólag digitálisan jelenik meg?

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Vissza

Fórumszabályzat