28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

autóhifi



Írd ide hozzászólásod:

isztes
isztes [420]
Nálunk nincs ilyen igényes instalálgatás.Fogom a két sáját építésű!2x300W-os hangfalat(long therm power),belevágjuk az Omega kombiba azt úgy szól,hogy az agyam szétmegy tőle.Egy hibája a dolognak,hogy a hangfalak 8 ohmosak,így nem ugyanaz a teljesítmény.

AMD64 3200+S939.:.1GB Kingmax.:.530GB HDD.:.MSI 6600GT.:.B19"CRT

Vissza

Fórumszabályzat