28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ki mivel játszik mostanában?



Írd ide hozzászólásod:

(ÉACS)-NemeSiS
(ÉACS)-NemeSiS [271]
Bazz! Mivel cask egy rohadt kis 7 GB-s vinyóm van ezé alig van fent játék! Volt 1 pár pl. Neverwinter Nights , 1 hete raktam újra mondom újból elkezdem de most végig is viszem: erre valami elbaszódott a gépem és formázni kellett
Nagyon nem volt nehéz addig a részig eljutni, de hosszú idő és nem fogom újra ketdeni többet! Legalábbis egy ideig nem! Na yo' van má' Inkább írom hogy így formázás után mi van a gépen:

WarCraft III (főleg battle.neten nyomom), MOHAA (ezt is neten kenem)
, és Rallisport Challange (ezt már szólóban)!

Különben ez a geci XP nem először csinálja már ezt szal inkább vigyátok vele!

Vissza

Fórumszabályzat