Nagyon nem volt nehéz addig a részig eljutni, de hosszú idő és nem fogom újra ketdeni többet! Legalábbis egy ideig nem! Na yo' van má'
Inkább írom hogy így formázás után mi van a gépen:
WarCraft III (főleg battle.neten nyomom), MOHAA (ezt is neten kenem)
, és Rallisport Challange (ezt már szólóban)!
Különben ez a geci XP nem először csinálja már ezt szal inkább vigyátok vele!