28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ki mivel játszik mostanában?



Írd ide hozzászólásod:

Vaszilíj Zajcev
Vaszilíj Zajcev [1970]
Most újra a Mafiával.
(szétröhögöm magam az apró hibákon)
Már útban van a MOHA Sphead, a Vice City, no meg naon várjuk már a Commandos 3-at!

divide et impera

Vissza

Fórumszabályzat