28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

autóhifi



Írd ide hozzászólásod:

Zenithian
Zenithian [430]
helloka!
Blaupunkt subbcsövet akarok....!
Amugy 2 hátsó hagszoró meg Magnat lesz sztem, majd kiderül!
Mediaban erdemes vasarolni???
Hmm..nah csao!

majd szerkesztek ide vmit...

Mann
Mann [458]
Hát ha nem akarod hogy előbb halljanak mint lássanak akkor nem kell. De szerintem mindenféleképpen kötelező legjobb egy dupla Maximus láda.

Vissza

Fórumszabályzat