28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Terminator ist kormányzó! Mit szóltok?



Írd ide hozzászólásod:

Lacko
Lacko [11561]
Igen. Közben rájöttem, hogy valószínüleg más a humor-környezetünk. ez okozza a communication-gap-et.
Vaszilíj Zajcev
Vaszilíj Zajcev [1970]
Beszarik a picsám, ha értem.
Ehh ez a cyber-tér effektus!

divide et impera

Lacko
Lacko [11561]
Láttam a filmet... Azért röhögök...
Vaszilíj Zajcev
Vaszilíj Zajcev [1970]
Mé kell ezen röhögni???
Nézd meg a filmem és rájössz!
Ez kivételesen nem poén!

divide et impera

Lacko
Lacko [11561]
Mióta ez az aláírásod? Én csak most vettem észre. Leestem a székről a röhögéstől....
Vaszilíj Zajcev
Vaszilíj Zajcev [1970]
"Tele van a f@szom Bruce Willis-szel!"

divide et impera

Lacko
Lacko [11561]
Én Bruce Willisre akarok szavazni!!!!! NOW!!!

Vissza

Fórumszabályzat