28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Kezdőlap beállítás, segítség!



Írd ide hozzászólásod:

rage
rage [5115]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main]
"Start Page"="http://www.microsoft.com/isapi/redir.dll?prd={SUB_PRD}&clcid={SUB_CLSID}&pver={SUB_PVER}&ar=home"
"Search Page"="http://www.microsoft.com/isapi/redir.dll?prd=ie&ar=iesearch"
"Default_Page_URL"="http://www.microsoft.com/isapi/redir.dll?prd=ie&pver=6&ar=msnhome"
"Default_Search_URL"="http://www.microsoft.com/isapi/redir.dll?prd=ie&ar=iesearch"


"Local Page"="C:\\WINDOWS\\SYSTEM\\blank.htm"

(természetesen, itt a saját win könyvtárad elérési útja legyen)

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Internet Explorer\Search]
"SearchAssistant"="http://ie.search.msn.com/{SUB_RFC1766}/srchasst/srchasst.htm"
"CustomizeSearch"="http://ie.search.msn.com/{SUB_RFC1766}/srchasst/srchcust.htm"

[HKEY_CURRENT"Local Page"="C:\\WINDOWS\\SYSTEM\\blank.htm"
"Save_Session_History_On_Exit"="no"
"Search Page"="http://home.microsoft.com/intl/hu/access/allinone.asp"
_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main]

Ezek legyenek a registry beállítások
Remélem, ez nem annyira dilettáns.

Mindamellett, fel kell tenni a legutolsó IE biztonsági javítást, hogy a Java scripten alapuló vírusok ne tudják átírni ezeket
Üdv,

rage

Vissza

Fórumszabályzat