28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Helyzetjelentés



Írd ide hozzászólásod:

Eddie
Eddie [2519]
itthon ülök és várom a tv-seket.mert nagykutyákrol forgatnak,és nekünk is van egy.de szerencsére nem jönnek
azt késöbb megyek sajtofotó kiállitásra,azt este még nemtom...

huligans for life

Vissza

Fórumszabályzat