Divad elég gagyi lehecc hogyha átjucc a 2. évbe, még elképzelésed sincs mit kell tenni, ez vagy azé van me tökbéna vagy vagy azé me nem olvasod el a szövegeket a gaméban vagy apárbeszédeket, amúgy látom te is lusta here vagy a www.gameboomers.comra menni ahol megnézheted a végigjáccását. Hányszor monnyam még ezt az oldalt?
"Félelmetes amúgy, hogy tőled állandóan csak elégedetlenkedő levelek jönnek..." A köbön!