28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

PC-s JÁTÉKFEJLESZTÉS



Írd ide hozzászólásod:

Tib
Tib [897]
Elolvastam, de nem müxik valami... Mondjuk most nincs is sok időm azzal foglalkozni, majd ha nem lesz már ennyi dolgom, akkor majd elszórakozok én is a Direct 3D-vel...

A számítógép embertelen: egyrészt tökéletesen programozott és szabályosan működik, ráadásul teljesen őszinte. - Isaac Asimov

predator
predator [629]
Írtam egy kis cikket a DirectX 8.1 programozásáról (Delphi). Itt lehet megtekinteni: www.mindentbele.hu
Szigorúan kezdőknek! Ha tetszik, lesz folytatás
Tib
Tib [897]
Nem, egyenlőre csak tanulási célzattal módosítgattam volna. (Tudod, az a legjobb tanulás, ha valahol megváltoztatsz valamit, és aztán lefuttatva a programot megnézed, hogy mi változott ) És ha már programozó GURU leszek, akkor meg... Akkor már írok saját engine-t!

A számítógép embertelen: egyrészt tökéletesen programozott és szabályosan működik, ráadásul teljesen őszinte. - Isaac Asimov

Vissza

Fórumszabályzat