28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Autó-motor sport



Írd ide hozzászólásod:

Lacika22
Lacika22 [473]
Egyet értek veled részben. Ugyanis néhányan (direkt nem írok neveket) csak addig olyan együttérzőek, kedvesek, míg a médiának nyilatkoznak, stb. De nem akarok senkit bántani. Szabó Gergőt nagyon szeretem, de nekem akkor is Benik a kedvencem.
Jah, és Jani csicska, Mixi a király.
Ezt egy elborult "fél"részeg emberke kiabálta tavaly már nemtom melyik rally egyik startjánál.
Amúgy nagyon jópofa volt, mikor jött egy Lada egyből térdre bolrul és kiabálta, hogy "TEDD BE EGYBEEEEE!" Mikor ez megtörtént, a szívéhez kapott, és asszongya "AAAAAAHHH! ÖTSZÖR!" Szal mindenki feküdt a röhögéstől.
Na de nem is ez a lényeg, hanem hogy Balázs jól menjen. Vagy ha nem is túl jól, legalább végig.
Jah, amúgy eddig Solberg, Grönholm, és Sanyi bácsi a sorrend.
Loeb
Loeb [1280]
Én nem fikázom Balázst sőt nagyon örülök hogy végre valakinek meg van a háttere és lehetősége erre a dologra! Sajnos a minap volt egy kis negatív élményem, egy általatok nagyon is "kedvelt" napilapban! Míg azt a hírt hogy Benik indul a Svéd Rally futamán pár sorban elintézték, addig egy oldalas cikk jelent meg arról hogy a Minardi lehet hogy Budapesten mutatja be az új autót, meg Ralf Schumacher lefeküdt Jordannel - nem Eddivel persze -, stb. Sajnos a magyar média még mindig nem lát tovább a focin és az F1-en túl!

A végét illetően nem fűzök hiú reményeket Balázs szerepléséhez! Bízom benne hogy minél jobb helyen ér célba, de már az is örömünnep lesz a számomra ha célbaér! Megiszok az egészségére 2 üveg sört!
Amúgy komolyra fordítva a szót a végeredmény sztem: 1. Märtin 2. Grönholm 3. Solberg.

Vissza "hon"-ba. Volt itt hogy Janika nagyképű, Szabó Geri is az.. Srácok ezeket az embereket tiszteljük inkább, mert nem éppen a legolcsóbb sportágat választották és elég sokan saját pénzből szponzor után baktatva űzik, mások jelzálogot vesznek fel, vannak akik seftelnek! Én azt mondom ez legyen mindegy mi csak azt nézzük amit ők maguknak, egymásnak, és persze főleg nekünk művelnek! Egyszer nem hallottam hogy Jani vagy Szabó Geri "lehúzta" volna a másikat, mindig tisztelettel, elismeréssel beszélnek ellenfelükről! És ha mégis van kivétel (sajnos ilyen is van) az a személy nem tud veszteni! Pedig tudjuk hogy azt is tudni kell!

Repülőjegy 184 Euro.. Autóbérlés 271 Euro.. Rálépni a világ leghíresebb Special Stage-re... Felbecsülhetetlen! 2007 Neste Rally

Lacika22
Lacika22 [473]
Loeb, PEac: Nemtom, hogy most csak poénkodtok, vagy tényleg fikázzátok Beniket. Tény, hogy nem a legjobb, van még bőven mit tanulnia, de legalább csinálja, és midenzek mellett szerintem egy nagyon rendes gyerek. Volt alkalmam pár szót váltani, vele, és én nagyon pizitív véleménnyel vagyok róla. Nincs úgy elájulva magától, mint Janika, vagy mostanában egypicit Szabó Gergő.
Én drukkolok neki, hogy végig tudjon menni, és esetleg még egy viszonylag jó helyzést is elérjen.
Egyetlen egy dolog van, ami nekem nem teccik, hogy nem "csatában" győzte le Janikát.
De idén hátha így lesz.
Mondjuk legjobban egy Turi Tomi 1. helynek örülnék, de sajnos nincs elég háttér.
Jah, ha csak poénnak szántátok a hozzászólásokat akkor bocsika.
De Szerintem most egy Martin-Grönholm-Sainz lesz a végeredmény.
Hajrá Fordék!

Vissza

Fórumszabályzat