28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Szavazás



Írd ide hozzászólásod:

Eddie
Eddie [2519]
pontosan azt kéne tenned.hogy lehetsz ekkora paraszt...

huligans for life

The Lord
The Lord [3553]
Már szavazni is lehet a PC Dome-n. Hát akkor most... szopjam le magam keresztbe? Nem tudom, hogy ettől mi lesz jobb, szerintem teljesen felesleges volt. Tavaly előtt kellett volna ekkora szavazókedvvel rendelkeznie egyeseknek ;Đ.

"Félelmetes amúgy, hogy tőled állandóan csak elégedetlenkedő levelek jönnek..." A köbön!

Vissza

Fórumszabályzat