28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Szavazás



Írd ide hozzászólásod:

havasy
havasy [711]
Ha valakinek nem tetszik valami, azért még nem kell rögtön átmenni "bunkóba".Normális is maradhatna.Noormááliis?
Yuber
Yuber [4851]
Elfér az a szavazás ott.
"Nem tudom, hogy ettől mi lesz jobb..."
És ettől mi lesz rosszabb?

De egyébként már hiányoltam az olyan hozzászólást, akinek nem tetszik a dolog.

"Sometimes justice is just a word, but sometimes justice is also three feet of sharp steel smashing in your face."

The Lord
The Lord [3553]
Már szavazni is lehet a PC Dome-n. Hát akkor most... szopjam le magam keresztbe? Nem tudom, hogy ettől mi lesz jobb, szerintem teljesen felesleges volt. Tavaly előtt kellett volna ekkora szavazókedvvel rendelkeznie egyeseknek ;Đ.

"Félelmetes amúgy, hogy tőled állandóan csak elégedetlenkedő levelek jönnek..." A köbön!

Vissza

Fórumszabályzat