28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékok amelyeket vártatok és csalódtatok benne



Írd ide hozzászólásod:

Lacko
Lacko [11561]
Életem legnagyobb játék csalódása egy WWII GI nevű játék volt. Tökre vártam, hogy egy jó kis 2. világháborús gamet kapok, amely leveri majd a Hidden and Dangeroust is és egy olyan játék lett, amit nem bírtam elhinni: quake1 (vagy szarabb) motor, nulla grafika és persze semmi értelmes taktika, csak rohanni, lőni és szedni a tampont, ami mindig visszatette az életerőmet... brrr! Sírtam...

Vissza

Fórumszabályzat