28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Against Rome



Írd ide hozzászólásod:

marco69
marco69 [880]
Nekem megvan fönt is van a masinán...nem sokat nyomtam vele a graf elég szép már a maga nemében nekem bejön ez a stílus...kicsit nehéznek tünt elsöre rögtön legyaktak azóta még ne estem neki....de aki szereti a római kort meg ezt a AgeOFEmpire beütést annak ajámlom...

Vissza

Fórumszabályzat