28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Against Rome



Írd ide hozzászólásod:

PetDragon
PetDragon [284]
same here...
kipróbálom amit marco69 kolléga írt (mondjuk a "hiányzó" dll-t bemásoltam, de ami ott volt/van(?) azt nem töröltem ki) és meglátjuk... este jelentkezek, hogy sikeres volt-e a "műtét"
Kalwa
Kalwa [4370]
nekem nem indul elindítom végig mennek a logók meg az intró és amikor töltené be a menüt egyszerűen kilép a játékból! van valakinek ötlete, hogy mi lehet a baj?

"Ha szeretitek Allahot, akkor kövessetek Engem. Akkor Allah is szeretni fog benneteket,és megbocsátja nektek a bűneiteket."

Vissza

Fórumszabályzat