kipróbálom amit marco69 kolléga írt (mondjuk a "hiányzó" dll-t bemásoltam, de ami ott volt/van(?) azt nem töröltem ki) és meglátjuk... este jelentkezek, hogy sikeres volt-e a "műtét"

Fórum » Beszélgetés a játékokról

elindítom végig mennek a logók meg az intró és amikor töltené be a menüt egyszerűen kilép a játékból! 
van valakinek ötlete, hogy mi lehet a baj?"Ha szeretitek Allahot, akkor kövessetek Engem. Akkor Allah is szeretni fog benneteket,és megbocsátja nektek a bűneiteket."