Nem t'om játszottál-e az elözö LoK játékokkal, de azokhoz képest jó volt, hogy mindkét szereplövel lehetett lenni és a harc is jobb volt. Azt nem értettem persze, hogy a LoK: Soul Reaver 2 viszonylag jó kamerakezelése után hogyan lehetett ebben így elb...altázni.
Én mondjuk egyántalán nem játszok abszolút RPG játékokkal, így kétlem, hogy ezért objektív cikket szülnék. Leginkább hozzá nem értö cikk lenne

Dark Archon