28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Szavazás



Írd ide hozzászólásod:

ZZoli3
ZZoli3 [1961]
Mostani szavazás:Ki milyen játéklapot vesz rendszeresen?
-Minek játéklap itt a Dome.Mindig a legfrisebb és nem havonta jelenik meg,nem kell érte lemenni a boltba és nem kerül pénzbe.Hajrá Pc Dome!

Ooooh you set my soul alight

Vissza

Fórumszabályzat