van kérdésem... én csak így későn fedeztem fel a gammát, de igen nagyon bejön... szóval:
Lehet ugye költöztetni az emberünket új, "biztonságosabb" házakba... kérdésem, hol látom explicite, hogy melyik a biztosabb?
Azt értem, hogy csoporton belül biztonságos helyekre kell vonulni beszélgetni, és hogy emberek megnyeréséhez inkább kevéssé biztonságos, "nyílt" terepekre kell szervezni az akciókat.
Előre is kösz,
HaaS
_________________
panem et internet
"oold man, you seek the spell of mastery"
