28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

UPC



Írd ide hozzászólásod:

marco69
marco69 [880]
Tud valaki valamit erről a UPC-s dologról hogy állítólag kiveszik a 15giga korlátot...csak mert én most hallottam...és azt vettem észre hogy még nem korlátoztak le pedíg átléptem a 15gigát...

Igaz a haverom azt mondta még egy két hó amíg kiveszik a korlátot..
Ha valaki tud valami infót erről ossza meg velem ha lehet előre is köszeee..

Vissza

Fórumszabályzat