28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Megesz Camp 2004



Írd ide hozzászólásod:

Striker the One
Striker the One [732]
Bevalom öszintén én csak a 2003-as táborban voltam.
A 2002-es-ről meg csak pár képet láttam.

Striker The One & The Last.

Vissza

Fórumszabályzat