Az idei táborról egy külön topik szól, árakkal, képekkel, mindennel.
A kisérő dolgot kiveséztük, sajnos szükséges,de amint írtam, nem a szüleidre gondoltunk. 1 barát sokkal elérhetőbb.
A táborok hangulatát nehéz lenne szóban visszaadni, de ha már képeket kértél, itt van 1,1 giga a 2002-es táborról.
http://www.igeny.hu/pics/megesz/megesz2k2/
üdv,
kuf
kuf



