28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

PS2: The Third Place



Írd ide hozzászólásod:

Reapest
Reapest [3313]
Hát én is ezt mondom! Lehúzás az egész!
leonardo
leonardo [198]
És a tuning kit-hez , majd ajándékba csatolják az új konzolt= alias tuning

"Everyone is connected" avagy "Glauben lassen und hoffnung geben"

Ghoost
Ghoost [11787]
JAJA egyik konzol sem tudja hosszútávn legyőznia a PCt.
Mert azokat nem lehet majd tunngolni.
De biztos kitalálnak vmit pl tuning kit et lehet majd hozzáuk venni.

Vissza

Fórumszabályzat