Amugy utálom ha van vmi szines, sőtét, csicsás háttér.. me sokx nem találom az ikonokat
Meg ugy alapból idegesit. A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k
Fórum » Egyéb számítástechnikai témák
Amugy utálom ha van vmi szines, sőtét, csicsás háttér.. me sokx nem találom az ikonokat
Meg ugy alapból idegesit. A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k
