28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Csajozás!!!:) - csajok és pasik



Írd ide hozzászólásod:

Rupert
Rupert [864]
Bocs de en ezzel nem ertek egyet, a csajok nem szeretik(tapasztalaom szerint) ha a pasik falkaban vadasznak, attol neha gyavanak nezik az embert, az meg nagyon nem tesz jot ismerkedes szempontjabol. De ki tudja lehet hogy tevedek.

Now you're a clone , With a heart of stone , Synthetic soul , Brainwashed and cold

vally
vally [9774]
A lényeg, hogy ne legyél fasz. Csinálj valamit. Menj oda, fröcsöld le vízzel, vagy pózolj neki, vagy szerezz haver akivel odamnetek, úgy könnyebb, de a lényeg, hogy tökmindegy, hogy mitcsinálsz, csak csináld.

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Peeter
Peeter [5697]
De rég írtam ide.
Most az van,hogy mindjárt leírom a szitut.Strandon tudtommal nagyon jól lehet ismerkedni.
Ti hogyan kezdenétek bele???
Szitu:minden nap járok a strandra uszogatni,napozni,pihenni lazulni stb.így majdnem minden nap látok jó csajokat.
Tavaly nyáron is hasonló volt a helyzet.Tavaly volt kint egy lány,aki nekem távolról bejön(csak annyi,hogy komplett familival együtt ami szerintem elég hülye érzés,ha ismerkedésnél a komplett családja téged figyel).
Minden hétvégén kint volt a családjával.Szerintem néha nézett engem.
Ezen a héten hétfőn is láttam 2 barátnőjével+tesójával.
Kifigyeltem,hogy elég sűrven néztek arra,amerre én ültem,napoztam,uszogattam,lazultam.Ez szerintem jó jel.
Csak annyi a big problem,hogy ilyenkor,hogyan lehetne közeledni felé???Milyen szöveggel lehetne odamenni hozzá,hogy ne legyen nagyon égő,ciki.
Magamba vagyok,tehát csak magamra számíthatok.
Egyedül merjek nyugisan odamenni???Igen.Azt se tudom hány éves,de az biztos,hogy fiatalabb.Ha most lesz elsős,akkor még oda is jöhet a sulimba és akkor egy emeleten lennénk

ui.:10k fős településről van szó,kis strandal,két medencével.A helyszín nem tartozik az "eltévedek a sok ember között"-be.
Bocs ha egy picit hülyén fogalmazok.

I don't want you back!!!

Vissza

Fórumszabályzat