28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Swat 3 probléma



Írd ide hozzászólásod:

Kaslerka
Kaslerka [185]
Nekem mind a 2 nagyon tetszett. Persze most azt mondom a Rainbow Six 3 sokkal jobb, de várjuk csak meg ezt... --> SWAT4

Vissza

Fórumszabályzat