28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mutassátok az asztalotok!



Írd ide hozzászólásod:

neozed
neozed [1399]
Nincs ilyen file!!!

Örökké nem eshet!

Atya
Atya [326]
http://atya-wap.fw.hu/desk1.jpg
http://atya-wap.fw.hu/desk2.jpg
http://atya-wap.fw.hu/desk3.jpg

Ott a szeken fogtok hanyatt esni, ha meglatjatok!!!
Csak megmutatni tettem fel a progit. Tehat mar nem is hasznalom. Jo nekem a StyleXP + ChaNinja (theme). Angel of Darkness es hatterrel.
Asztalon a lomtar, plusz egy atlatszo ikon

"Hód, most már fújd ki!!!! "

Vissza

Fórumszabályzat