28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Töltöm a Windows Longhornt!



Írd ide hozzászólásod:

BITYe
BITYe [1267]
ez egy baromság, stabilabb és profibb az XP-nél, én azt haszánlom, a 4074-et és tökéletes...

* Asus A8N-SLI Premium * AMD Athlon64 3200+ 2000@2550MHz Venice * 2x512 DDR400@426 * Geforce 6800GT@Ultra 350/1000@400/1100 *

chikie
chikie [322]
én nem. nincs írom amugy fehérvári vagyok! amugy még nem érdemes irni mer eléggé béta! (fagyás fagyás hátán)

AMD AthlonXP 1800+, MSI K7T266-PRO2A, 256DDR, GF2MX400 32MB,

Vissza

Fórumszabályzat