28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Töltöm a Windows Longhornt!



Írd ide hozzászólásod:

BITYe
BITYe [1267]
Az XP-s design elbújhat mögötte, driverek? alapból benne van minden, simán megy az összes játékom rajta, csak kell a min512 RAM, meg a proci neki, de igen stabil és szép....

* Asus A8N-SLI Premium * AMD Athlon64 3200+ 2000@2550MHz Venice * 2x512 DDR400@426 * Geforce 6800GT@Ultra 350/1000@400/1100 *

VOid-
VOid- [1778]
H@rryStropper sztem ne töltsd le mert csak bajod lesz vele én már elég régem kipróbáltam másik partición és így még alpha verzióban nem az igazi... Szal nem érdemes azért kipróbálni hogy letöröldÚgy néz ki mint a windows XP és nem is tud többet ja és a driverknél is adódnak gondok szal nem ajánlom ennyi

Vissza

Fórumszabályzat