28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hidden & Dangerous 2



Írd ide hozzászólásod:

Morello
Morello [5412]
"Tuti van a spagettinél hangtompítós, én is azzal szoktam menni. A Medium fegyverek között van és DeLisle (vagy valami hasonló) neve van"

A DeLisle tényleg jó hangtompítós, csak nem tud sorozatot lőni, így ha elsőre nem találsz, akkor könnyen ráfaragsz. Egyébként poén cucc, ahhoz képest, hogy fapados pisztoly lőszert használ, elsőre fektet, ha jól célzol!

Lacko
Lacko [11561]
Foxy,

a német egyenruhás karaktered arcképe melleti utolsó barna csík felkúszott? Vagy üres?

A jéghegyes pályán nem MG42 van, hanem egy csehszlovák géppuska (erre állati büszkék, ez már az első részben is benne volt).

Igen, az MP44 az ami hasonlít a kalára.

Tuti van a spagettinél hangtompítós, én is azzal szoktam menni. A Medium fegyverek között van és DeLisle (vagy valami hasonló) neve van.

Én parancsot mindig csak taktikai módban (Space lenyomása után) szoktam adni. Akkor nem kell szarozni a hallótávolsággal.
FOxygene
FOxygene [3275]
"Game Commander" hú te ..ne is emlékeztassél rá...nem volt még NEt-em,azt se tudtam milyen fán termesztik,nem tudtam hogy mindent le lehet tölteni róla bármilyen util-t.Ollvastam hogy van ez a Game Commander ezért elhatároztam hogy megveszem,asszem 11-15e Ft-ért jutottam hozzá(a jó bü...) ahoz a pár kb-os izéhez,ami egyébként nagyon tuti elképzelés,az összes szimulátorhoz azt használtam,ja és tudod ki beszélne angolul bele,amikor úgy Custom-izálhatod magyarrra ahogy nem szégyelled,egy
reális szimulátornál az AWACS meg a földi irányítás közti kommunikáció élményszámba megy Game commanderrel,de a MIG Alley-val is nagyontutkó volt,aki látta hogy egyedül vagy a szobában el se tudja képzrelni mit motyogsz magadban én is jóelőre szóltam hogy ha beszédet hallanak az nem a nagy melegtől van hanem új contakt van köztem és a masina közt ,egyvalamire kell figyelni vele hogy mégha a legszorultabb helyzetbe is hoz egy játék meg kell maradnod annál a hangfekvésnél amit a GCommander-nek mintának adtál,különben nem érti meg,egy MIG-15-össel a hátadban elég nehéz teljesíteni ezt a követelményt .És van kb fél vagy 1 másodperces holtidő,ami egy akciójátékban azért számít.

Na ..szóvalnincs nálam semmi és k..va messziről kiszúrnak.
gondoltam arra énis hogy összeszokott banda,lehet hogy kikapcsolták
a készítők ennél a map-nál,valami hasonló megfontolásból.
Pedig bementem volna,és ha lenne késem azzal de sajna nincs tehát picit megtörtem volna a csendet vmi fedezékből

Az IceBerrg pályán van valami Német géppuska a háztetőn azt felszedtem,de az mp44 az az ősKalasnyikov ugye?Na olyannal még nem találkoztam.
Spagettihez meg nem ad Silenced fegyvert,hatszor átnéztem a listákat.Sőt ha úgy vesszük elvette az egyetlen hangtompítósomat ,mert hogy azt én nem dobtam el sehol mégha üres is volt az száz,a kedvenc ketyerém.

Van valami lehtőség arra hogy a csapattagoknak kb 100m látótávból parancsot adjak?
mondjuk én vagyok a hülye mert bármelyikkel adhattam volna parancsot,viszont akkor a parancsadó is betartja?
A spagetti-nél szépen felvettük a pozíciót Hold-fire-el,aztán kapcsoltam hogy nem tudok kommunikálni velük,végül visszakúsztam éa a Fire on my lead -ot mondtam nekik,hittem hogy az én első lövésem után szabad lesz a pálya nekik is,de meg se mukkantak.
hm?

Valmi olyan lehgetőséget parancsot beletehettek volna hogy akinél távcső van az folymatosan figyelje a parancsnokot és várja a kézjelet a tűzparancsra.

Ami az első H&D-t nagyonnehézzé tette az a halálpontos ellenség,itt már kellemesen tudnak mellé is lőni.



"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"

Vissza

Fórumszabályzat