28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Töltöm a Windows Longhornt!



Írd ide hozzászólásod:

tangabuvar55
tangabuvar55 [594]
szerintem nem érdemes vele foglalkozni, lehet, h már most nagyon király, de szerintem még közel sincs a végleges állapotához, főleg, h ennyi ramot zabál!

Epox 8rda3+ | Barton 2500+@2100Mhz | Inno3d Gef6600Gt Agp | 768Mb DDR 400Mhz | 80Gb Maxtor 8Mb 7200

Vissza

Fórumszabályzat