28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Vedd meg a PCm!



Írd ide hozzászólásod:

Capali
Capali [887]
Kolin: ezért a vasért 40-50-nél többet nem adnék.

az az igazság, hogy a Celeron I-es procik gyakorlatilag már nem sokat érnek.
a napokban vettem egy 300-ast (kifogástalanul müxött, mert már eladtam azóta) 2000 Ft-ért.

Rulez ! Kúl ! Fajin !

Vissza

Fórumszabályzat