28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

1848 csúszás (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Dino
Dino [6086]
Ghoost: 4000 Ft körül lesz várhatóan, és csak Magyarországon kerül forgalomba. Ha pozitív lesz a fogadtatás, akkor készül egy továbbfejlesztett nemzetközi verzió. Bővebben ld. előzetesünkben.
Ghoost
Ghoost [11787]
Ha nem lesz túl drága lehet én is megveszem, hogy támogassam az ötletet, mert nagyon büszke vagyok rá, hogy ilyen játék készül.
De attól tartok, hogy csak a magyar piacon nem fog annyi számban elkelni, hogy megtérüljön a fejlesztés, külföldön meg nem tom hány an vennék meg.
Pl. én tuti nem vennék román/cseh/szerb stb szabadságharcos gamet.
MagicMoment
MagicMoment [17778]
ha rajtam múlik akkor nem
Ghoost
Ghoost [11787]
Érdekes játéknak néz ki, de ha csak a magyar szabadságharc fog benne szerepelni, akkor attól tartok csúnyán meg fog bukni

Vissza

Fórumszabályzat